بیمار مدیریت دانلود آموزشی سیستم

بیمار: مدیریت دانلود آموزشی سیستم آموزش مدیریت learning network

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی شرکت‎ها فروش لوزام خانگی را متوقف کردند

تولیدکنندگان لوازم خانگی عدم تخصیص ارز جهت واردات مواد اولیه را بهانه کرده و ضمن کم کردن تولید مدام بر طبل گرانی می کوبند، از طرف دیگر شرکت های خارجی هم توزیع م

شرکت‎ها فروش لوزام خانگی را متوقف کردند

شرکت‎ها فروش لوزام خانگی را متوقف کردند

عبارات مهم : بازار

تولیدکنندگان لوازم خانگی عدم تخصیص ارز جهت واردات مواد اولیه را بهانه کرده و ضمن کم کردن تولید مدام بر طبل گرانی می کوبند، از طرف دیگر شرکت های خارجی هم توزیع محصولات خود را به بازار محدود و حتی متوقف کرده اند.

به گزارش تسنیم، فروشندگان لوازم خانگی کسب و کارشان راکد شده است و خبری از مشتری نیست. گویا همه منتظر تعیین وظیفه بازار هستند و دست از خرید برداشته اند، همین رکود عاملی شده است تا تولیدکنندگان و فروشندگان لوازم خانگی هر روز با پرسشها متعددی روبه رو شوند که هنوز راه علاجی جهت آنها به وسیله دولت ارائه نشده است.

شرکت‎ها فروش لوزام خانگی را متوقف کردند

از طرفی تولیدکنندگان لوازم خانگی عدم تخصیص ارز جهت واردات مواد اولیه را بهانه کرده و ضمن کم کردن تولید مدام بر طبل گرانی می کوبند، این در حالی است که فروشندگان لوازم خانگی عدم کشش بازار را مطرح و معتقدند در صورت گرانی رکود بازار شدت یافتن خواهد یافت.

رضایی یکی از فروشندگان لوازم خانگی با اشاره به اینکه متأسفانه شرکت های داخلی و خارجی توزیع محصولات خود را به بازار محدود و حتی متوقف کرده اند به خبرنگار تسنیم می گوید: قبلاً کالاها را ۴۵ روزه یا یک ماهه از شرکت ها خریداری می کردیم ولی در حال حاضر شرکت ها می گویند کل قیمت کالا را باید بپردازیم تا اجناس را یک ماهه یا ۴۵ روز به شما تحویل دهیم.

تولیدکنندگان لوازم خانگی عدم تخصیص ارز جهت واردات مواد اولیه را بهانه کرده و ضمن کم کردن تولید مدام بر طبل گرانی می کوبند، از طرف دیگر شرکت های خارجی هم توزیع م

وی با بیان اینکه ۹۰ درصد شرکت های خارجی لوازم خانگی توزیع محصولات خود را به بازار متوقف کرده اند، افزود: هر کدام از این شرکت ها در طول یک یا دو ماه آینده قیمت محصولات را تا ۳۰ درصد زیاد کردن داده بودند با این حال حاضر به توزیع کالاها به بازار نیستند.

ملکی دیگر فروشنده خرد لوازم خانگی با بیان اینکه عمده کالاهای این بخش وارداتی هست، می گوید: مغازه داران اصلاً فروشی نداشته و بیرون از مغازه های خود نشسته اند. توصیه قابل تأمل این است که دیروز دولت خود بر بلاتکلیفی بازار اضافه کرده و ممنوعیت تعدادی از کالاهای لوازم خانگی را اعلام کرده هست. پرسش اینجاست آیا دولت به جای ساماندهی اوضاع بازار را بدتر کرده است.

وی اضافه کرد: هفته گذشته کالاها را با ۲۰ درصد زیاد کردن قیمت خریداری کردم و امروز که به شرکت درخواست خرید کالا داده ام می گوید شرمنده ام و فعلاً فروشی نداریم.

شرکت‎ها فروش لوزام خانگی را متوقف کردند

این فروشنده لوازم خانگی با بیان اینکه قرار بود شرکت حمایت بازار لوازم خانگی را مدیریت کند، گفت: هنوز خبری از ساماندهی اوضاع نیست و شرکت ها با زیاد کردن قیمت حتی جنس وارد بازار نمی کنند.

واژه های کلیدی: بازار | محصولات | لوازم خانگی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz