بیمار مدیریت دانلود آموزشی سیستم

بیمار: مدیریت دانلود آموزشی سیستم آموزش مدیریت learning network

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی ابراز نگرانی فرستاده خاص نخست‌وزیر ژاپن از مسایل اخیر در رابطه با کره شمالی

فرستاده خاص نخست‌وزیر ژاپن با وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران دیدار و گفت‌وگو کرد. 

ابراز نگرانی فرستاده خاص نخست‌وزیر ژاپن از مسایل اخیر در رابطه با کره شمالی

ابراز نگرانی فرستاده خاص نخست وزیر ژاپن از مسایل اخیر در رابطه با کره شمالی

عبارات مهم : ایران

فرستاده خاص نخست وزیر ژاپن با وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران دیدار و گفت وگو کرد.

به گزارش ایسنا، عصر امروز ماساهیکو کومورا، فرستاده خاص نخست وزیر ژاپن و از اعضای برجسته حزب حاکم و مدیر گروه دوستی پارلمانی کشور عزیزمان ایران و ژاپن در پارلمان این کشور با دکتر محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان دیدار کرد.

ابراز نگرانی فرستاده خاص نخست‌وزیر ژاپن از مسایل اخیر در رابطه با کره شمالی

ظریف در این دیدار با اشاره به توافقات دو کشور در خصوص توسعه روابط اقتصادی از جمله توافقات اخیر فیمابین در حوزه فاینانس پروژه ای انرژی ایران، ابراز امیدواری کرد که ژاپن به شریکی نیرومند جهت کشور عزیزمان ایران در حوزه هایی مانند حمل و نقل، انرژی و نفت و گاز تبدیل شود و گفت: مقدمات این مهم با همکاری دو کشور در حال فراهم شدن است و ما معتقدیم کشور عزیزمان ایران و ژاپن می توانند شرکای خوبی در حوزه های سیاسی و اقتصادی باشند. کشور عزیزمان ایران امن ترین، باثباترین و دمکراتیک ترین کشور منطقه است و علایق سازنده دو کشور، حضور فعال و سازنده تر ژاپن را می طلبد.

وزیر امور خارجه کشورمان در این دیدار موضع اصولی جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران مبنی بر مخالفت با هر گونه کاربرد و یا ترساندن به کاربرد سلاح های هسته ای، لزوم حل و فصل مسالمت آمیز اختلافات و ضرورت همکاری کشورهای مهم منطقه ای در کم کردن تنش ها را یادآوری کرد.

فرستاده خاص نخست‌وزیر ژاپن با وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران دیدار و گفت‌وگو کرد. 

آقای کومورا، فرستاده خاص نخست وزیر ژاپن نیز در این دیدار با ابراز خرسندی از سفر به پایتخت کشور عزیزمان ایران و انجام مشورت های سیاسی و اقتصادی با مقامات ایرانی و با تجلیل از نقش منطقه ای کشور عزیزمان ایران گفت: ما به جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران به خاطر پایبندی به تعهداتش احترام می گذاریم.

فرستاده خاص نخست وزیر ژاپن در ادامه با اشاره به پشت سر گذاشتن آخرین مراحل انجام خطوط اعتباری، ابراز امیدواری کرد روابط اقتصادی دو کشور وارد مرحله جدیدی شود.

آقای کومورا در این دیدار همچنین با اشاره به پرسشها اخیر در رابطه با کره شمالی، از روند پیچیده رویدادها ابراز نگرانی کرد.

ابراز نگرانی فرستاده خاص نخست‌وزیر ژاپن از مسایل اخیر در رابطه با کره شمالی

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | اقتصادی | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz