بیمار مدیریت دانلود آموزشی سیستم

بیمار: مدیریت دانلود آموزشی سیستم آموزش مدیریت learning network

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی انتقاد از برخي نمايندگان بي‌اطلاع

گروه اقدام مالی در تیرماه سال 95 و به دنبال اجرای برجام و نیز بعضی اقدام های کشور عزیزمان ایران در زمینه مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم، نام کشور عزیزما

انتقاد از برخي نمايندگان بي‌اطلاع

انتقاد از برخي نمايندگان بي اطلاع

عبارات مهم : ایران

گروه اقدام مالی در تیرماه سال 95 و به دنبال اجرای برجام و نیز بعضی اقدام های کشور عزیزمان ایران در زمینه مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم، نام کشور عزیزمان ایران را از فهرست کشورهایی که مورد نیاز است علیه آنها اقدام های متقابل اتخاذ شود جهت مدت یک سال تعلیق کرد. به همین منظور دولت با ارسال لایحه‎ای به مجلس خواستار تصویب قانونی این عنوان شد، ولی مخالفت‎های جدی پدید آمد. این در حالی است که نایب مدیر مجلس اعتقاد است FATF ساختاری نظام مند جهت مقابله با فساد مالی است که در آن حساب و کتاب براق می شود.

انتقاد از برخي نمايندگان بي‌اطلاع

مسعود پزشکیان در جلسه شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان قم گفت: اگر یک ساختار نظارتی پولی و مالی در کشورمان وجود داشت، بیش از 10 هزار میلیارد مفقود نمی شد که همه از آن اظهار بی اطلاعی می کنند و موسسات مالی و اعتباری این بلا را سر مردم نمی آوردند.

وی با بیان اینکه FATF بحث کاملا تخصصی است که باید کارشناسان متخصص در رابطه با آن سخن بگویند، اظهار کرد: متاسفانه بعضی در کوچه و خیابان از مردم راجع به FATF مصاحبه می کنند، حتی کسانی که در تلفظ آن مسئله دارند، راجع به آن نظر می دهند، یک عده هم خیال می کنند که در همه زمینه ها می توانند نظر بدهند. نماینده تبریز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه FATF از وقت تولد پول تا خاک شدن آن را معلوم و مشخص می کند، خاطرنشان کرد: دولت های نهم و دهم بیش از 750 میلیارد دلار از نفت و فرآورده های آن درآمد کسب کردند که با آن می شود همه چیز را در کشور دگرگون کرد، ولی امروز نمی دانیم آینده این همه پول چه شده است است.

گروه اقدام مالی در تیرماه سال 95 و به دنبال اجرای برجام و نیز بعضی اقدام های کشور عزیزمان ایران در زمینه مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم، نام کشور عزیزما

فقط ضربه به دولت!

علی مطهری نایب مدیر مجلس در پاسخ به این پرسش که جنس مخالفت ها با «FAFT» و لایحه مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT) از چه جنسی است به عصر کشور عزیزمان ایران گفت: بعضی ها به این علت مخالفت می کنند که واقعیت و ماهیت مطلب را به درستی نمی دانند و از روی دلسوزی مخالفت می کنند. آنها فکر می کنند که اگر این لوایح تصویب شوند کشور دچار خودتحریمی می شود و ممکن است سپاه پاسداران، حماس و حزب ا… به عنوان تروریست مطرح شوند و مشکلاتی جهت ما ایجاد شود. نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران ادامه داد: عده ای نیز به این علت مخالفت می کنند که اهداف انتخاباتی و سیاسی دارند و کاری به محتوای این لوایح ندارند و صرفا می خواهند به دولت ضربه بزنند. عضو کمیسیون فرهنگی افزود: واقعیت این است که این لایحه هیچ خطری جهت کشور ندارد و مرجع اعلام مصادیق تروریست شرکت ملل است و شرکت ملل اینگونه نیست که به آسانی گروهی را تروریست معرفی کند.

اینکه آمریکا اعلام کند حزب ا… تروریست است تاثیری در دنیا ندارد، آنها می گویند حزب ا… تروریست است و ما می گوییم اسرائیل تروریست هست، ولی هیچ کدام جهت دنیا ملاک نیست بلکه ملاک جهت دنیا نظر شرکت ملل هست. نایب مدیر مجلس تصریح کرد: شرکت ملل گروه های تروریستی را مشخص کرده است و روند اعلام تروریست خواندن گروه ها در شرکت ملل روند مشکل هست. وی خاطرنشان کرد: فرض کنیم که در آینده یکی از این گروه ها را تروریست اعلام کنند که ما راه خروج از این کنوانسیون را مشخص کرده ایم و می توانیم از آن خارج شویم.

انتقاد از برخي نمايندگان بي‌اطلاع

آرمان

واژه های کلیدی: ایران | تروریست | تروریستی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz